Aktualności‎ > ‎

Koncert uczniów szkoły śpiewu na Wojewódzkim Festynie Spółdzielczym w Białymstoku

opublikowane: 2 paź 2017, 00:09 przez Nauka śpiewu Nika Zdanowska   [ zaktualizowane 30 paź 2017, 12:21 ]

W sobotę 2017-09-30, na placu przed Teatrem Dramatycznym miał miejsce koncert uczniów mojej szkoły śpiewu. Dzięki uprzejmości i zaproszeniu dyrekcji Domu Kultury "Zachęta", występ odbył się w ramach V Wojewódzkiego Festynu Spółdzielczego w Białymstoku.


Na scenie obok zespołów muzycznych i artystycznych z białostockich osiedlowych domów kultury, wystąpili wokaliści z naszej szkoły śpiewu. Wszyscy zasłużenie otrzymali szczególne aplauzy i gorące brawa publiczności. Oto nasi wokalni bohaterowie i ich piosenki, którymi podbili serca słuchaczy. Dla niektórych to był debiut.

Daniel Klim, dobrze zapowiadający się singer, z prawdziwym potencjałem wokalnym zaśpiewał w języku włoskim "Comunque andare", Posłuchaj jego brzmi na  żywo!Julia Polewczak, zaśpiewała znaną piosenkę "Chodź pomaluj mój świat". Zuch dziewczynka! Kto nie zna tego przeboju 2+1? Zobacz jak rytm lat siedemdziesiątych czuje dziesięcioletnia Julka!Kalisa Piotrowska, ta czysto śpiewająca dziesięciolatka zaśpiewała w języku białoruskim piosenkę "Mama".
Polina Stepaniuk, ta sympatyczna, pochodząca z Ukrainy dziewczyna, przedstawiła swoją aranżację utwóri "Just give me a rason".
Jeszcze raz szczerze gratuluję udanego występu wszystkim uczniom!Comments